Kimiz Biz?

bize_katilin_icerik
Tasarım Günlükleri

Tasarım ve bütünde tasarımla bağıntılı tüm konuları ele alan, inceleyen ve ilgili meslek gruplarına sunmayı amaçlayan bir platformdur. Temelde pragmatist ve deneyimsel bir yaklaşım ile Nisan 2015’te yayına başlayan platform, ticari bir kaygı gütmeksizin asli amaçlar çerçevesinde zengin içeriği ile yayın hayatına ve bağlantılı bir şekilde atölye çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız?

Başta mimarlık ve iç mimarlık olmak üzere tasarım kavramının dokunduğu tüm alanlarda, kolektif bir bellek ve özgün atölye çalışmaları ile tasarımcıların kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir ortam oluşturmak temel amaçlardır.Tasarımla ilgili sorulara cevap bulmak, tasarım belleğini güçlü ve güncel tutmak, yarışmalardan, değişen dünyanın getirdiği yeni tasarım anlayışından haberdar kılmak ve tasarım ilkelerinin hakim olduğu kolektif bir bilgi birikimi oluşturmaktır.

Bizler Kimleriz?

Temelde bu amaçlarla bir araya gelen Tasarım Günlükleri ekibi ; geleceğe daha umutla bakan, paylaşımcı, sosyal bilimlerin ve sosyal konuların tasarım alanlarında etkin rol aldığını düşünen ve bu doğrultudaki hedefler çerçevesinde çalışmalar yapan bir oluşumdur.

Dahil olabilir miyim?

Sizler de Tasarım Günlüklerinin bu yolculuğunda bizlerle birlikte olabilir , etkinlik veya atölye çalışmalarına katılabilir, tasarımın dokunduğu tüm noktalardan ilgi duyduğunuz konular hakkında yazdığınız yazıları , öneri ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  • Yayın hayatımızın ilk yılını bitirmiş olduğumuz şu günlerde yaşadığımız süreç,amaç,ve hedeflerimize dair yayınladığımız bildiri için görsele tıklayın.

1_olduk

 

BİZE ULAŞIN

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu (gerekli)

İletiniz